Legion-Windwalker PVP 7.1.5

Next :: Class :: Monk

Go down

Legion-Windwalker PVP 7.1.5

Post by Estate on Tue May 09, 2017 8:30 pm

1. Seznámení s classou
2. Spelly
3. Talenty
4. Honor talenty
5. 1v1 duely
6. Arena comba
7. Addony
8. Macra
9. Tipy a triky
                                                                                                 

1 Seznámení s classou
2.Spelly

                 Tiger Palm- Jeden z prvních spellu , na kterém závisí dmg monka. Tento spell spotřebuje 50 energie a dá 2 chi.
                 Blackout Kick - Tento dmgovaci spell  spotřebuje jedno chi. S kombinací talentu Eye of the Tiger dává dotku (dobrá věc na roguny)
                 Rising Sun Kick - Spell má delší CD(10s) a velky dmg (910% of Attack power) . Vypotřebuje 2chi.
                 Fists of Fury - Naprosto hlavní dmgovaci spell [5 * (525% of Attack power)]. Během 4s dává dmg do všech targetu před monkem. S kombinací Heavy-Handed Strikes(honor talent) dává i stun.
                 Spinning Crane Kick - Tento spell na firestormu moc nefunguje.  Je to plošny dmg spell , v tuto chvíli je to dobré jen na hledaní lidi ve steathu.


5.1V1
       5.1 Retri Paladin

       Talenty:
Eye of the Tiger                      PVP talenty: Gladiators´s medallion
                    Tiger´s Lust                                                 Reinforced Armor
                    Energizing Elixir                                           Eminence
                    Leg Sweep                                                   Fortifying Elixir    
                    Healing Elixir                                                Tiger Style
                    Hit combo                                                    Heavy-Handed Strikes
                    Serenity        
                           
               Tento duel je opravdu těžký a budete hrát hodně na skill. Jedna chyba a prohrajete.Paladin na Firestormu má opravdu velký dmg a dokáže zabít target na jeden stun.
      Paladina hned ze startu musíme donutit hodit bublinu. Čím dřív ji dá tím to máte lehčí. Postup si rozepíšeme ve třech krocích.
      Krok 1.Takže jak začít? Počkáme si za texturou až paladin přijde sám(můžete jít  i za ním sám, ale vždy podél nějaké textury). Dáme paralýzu. Hned budeme dávat Touch of death(NEJLÉPE ji dáme přesně tak jak je napsáno v Tipy a Triky-9.1) a hned pádíme za texturu. Jakmile paralýza skonči paladin se vrhne po vás. Kolem textury se sním hoňte dokud dotka nebude mít do tiku 1-2sekundy(přitom od něho nechoďte moc daleko). Následně změňte směr přímo k měnu. Dáme Leg sweep>Serenity>Strike of the Windlord>Rising Sun Kick>Fist of Fury. Do tohoto momentu by nemel mít skoro žádnou šanci dát stun a věřte že ho chce hodně použít. Na jeho stun dát okamžitě Insku( nikdy nepoužívat Insku na nic jiného než jeho stun). Dáma tak jeden Tiger palm >Rising Sun Kick > Disable a hned po tomto se portovat za texturu a dohealovat se. Chvilku počkejte(texturujte) na CD Fist of Fury. Začneme tím že si dáme Energizing Elxir(ještě za texturou) > Paralýza následně Fist of fury(necháme jen 2 tiky)>Strike of the Windlord>Rising Sun Kick a teď už by si měl dávat bublinu. Necháme ho ať se v bublině healuje a necháme ho se healovat i nadále, protože důležitější jsou vaše vlastní HP. To známá zase za texturu a heal.
      Krok 2.  Tento krok je asi nejtěžší ze všech. Má CD na svoji velkou bublu ale pořád má ještě malou bublu. Pomalu mu nabíhá CD na stun a vy nemáte insku. Takže jak na to? Jak na to aby vás nezabil na jeho burst se stunem...? Na tento kro potřebujete addon jménem Nameplatecooldowns a nebo cokoliv co ukazuje všechny cd od enemy. Nejdůležitější věc je, si uvědomit ,že se nikdy nesmíte mlátit s paladinem, který má naběhlý stun a vy nematé insku.Pokud vy nemate insku a paladin nemá stun můžeme se mlátit, tak že si dáme Fortifying Elixir a průběžne se healujeme. V tuto chvíli  se už blíží doma kdy bude mít naběhlý stun ale my insku ještě ne. Mezitím ,kdy budeme čekat na vlastní insku, budeme si Paladina držet od těla následovně. Paralýza>Fist of Fury( kašleme na dmg z fist of fury potřebujeme pouze stun.) Hned dáme Disable> Strike of the Windlord (jen pokud máme dostatek chi, moc neriskujte hrajte hodně deff). Jakmile se zase rozběhne proti vám dejte opět Paralízu>Leg sweep>Rising Sun Kick(jen pokud máte dostatek chi, opět moc neriskujte) Pokud si budete myslet ,že vás dohoní ,že už nemáte kam utéct(cd na port atd) tak dejte Karmu. Ta vás preventivně zachrání i před dmg kdyby na vás dal stun. Obvykle někdy mezi touto dobou by už mel hodit i malou bublu .Třeba už jen proto ,aby dal pryč vaši karmu. Kdyby nedal tak opakujeme krok 1  a krok 2 dokud nebude mít CD na obě bubliny.
      Krok 3. Tady by jsme už měli paladina zabít. Paladin  asi bude mít stun ale vy už budete mít insku. Takže začneme jako na začátku (viz krok1) ale namísto ,aby jsme po Fist of fury utekly pryč ,tak zůstaneme a dáme si Fortifying Elixir . Paladin se bude snažit utéct a healovat. Tentokrát ho už ale nenecháte. Budeme  za ním běhat, spomalovat  a kickovat ho. Pokud se vám zdát ,že nemáte už moc hp , a že asi vyhraje.  Odportnete se pryč, ale musíme pečlivě sledovat jeho CD(Nameplatecooldowns)a podle toho uvážit jestli ho stihne zabít než bude mít zase stun. V případě naběhlé velké bubliny či malé nebo dokonce obou dvou budete muset postup celý opakovat dokud se vám nepodaří  zabit ho ve třetím kroku. Rada na závěr. Vždy se pohybujte v blízkosti svého portu a vždy mějte port za texturou. V nejlepším případě před každým portem pryč mít na targetu Disable.

Estate
Officer
Officer

Posts : 12
Join date : 2016-07-31
Age : 21

View user profile http://next.iftopic.com

Back to top Go down

Back to top


Next :: Class :: Monk

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum